Chovateľská stanica plemena zlatý retriever rodinného typu
Menu

Šteniatka

Dňa 30. 4. 2023 sa v našej CHS narodili šteniatka zo spojenia Enerkid Call me My Joy a Cheefull Missi My Joy. Obaja rodičia pochádzajú z výborných línií po stránke zdravotnej, exteriérovej aj pracovnej. Šteniatka golden retrievera sú k odberu koncom júna, začiatkom júla. Sú to jediné šteniatka, ktoré sá v tomto roku v našej chovateľskej stanici narodia. Viac ich neplánujeme. Párenie prebehlo prirodzenou cestou. Pre šteniatka hľadáme domov, kde budú najmä milovaným spoločníkom. V prípade, že máte záujem o účasť na výstavách, alebo pracovných skúškach, môžete od nás očakávať plnú podporu v rámci chovateľského servisu. V prípade, že hľadáte psíka do koterca alebo na každoročné rozmnožovanie, vyhnite sa nám prosím oblúkom. Psíky sú členovia našej rodiny, milujeme ich a šteniatka odchovávame srdcom, pričom im dávame maximum lásky, kvalitnú stravu, maximálnu starostlivosť a veľa času. Vyberáme majiteľov, ktorí to cítia rovnako ako my. Uvolnila sa nám rezervácia na jedného psíka. V prípade záujmu nás kontaktujte, ideálne telefonicky 0905/909669. 

MATKA

Cheerfull Missi My Joy "MISSI" - šampionka krásy Slovenska, čakateľka titulu šampión krásy Chorvatska.

DBK A/A, DLK-0/00, OCD ramien negatívne, genetické vyšetrenia: GR PRA 1, GR PRA2, prcd-PRA, GRMD, NCL, ICT-A - čisté

Missinka so mňou absolvovala 2x Jesenné skúšky retrieverov, vždy v prvej cene. Je to veľmi učenlivá sučka, preto s ňou radi navštevujeme výcvik obedience v Banskej Bystrici. Má veľmi milú povahu a rada sa s nami "rozpráva". Missinka sa so mnou zúčastnila aj natáčania v reklame. Missinka sa narodila v našej chovateľskej stanici ako druhá generácia My Joy a má za sebou jeden veľmi vydarený vrh, kde sa prejavila ako samostatná, vzorná a milujúca mama.

OTEC

Enerkid Call me My Joy "LORD" - juniorský šampion krásy Slovenska, nedokončený titul junior šampion krásy ČR, čakateľ titulu šampion krásy Slovenska a Chorvatska, víťaz Veľkého francúzskeho šampionátu v Paríži 2022.

DBK A/A, DLK-0/00, OCD ramien negatívne, genetické vyšetrenia: GR PRA 1, GR PRA2, prcd-PRA, GRMD, NCL - čisté, ICT-A - prenášač

Lordík je importovaný aktuálne takmer dvojročný psík z Ukrajiny. Jeho mama Molly je šampiónka práce Ukrajiny. Otec pochádza z úspešnej výstavnej línie. Lordík zdedil po mame obrovskú chuť k práci, ale aj ochotu priniesť mi modré z neba. Teším sa zo všetkých spoločných úspechov a to nielen vo výstavnom kruhu. Absolvovali sme spolu základný výcvik obedience, ale aj niekoľko výcvikov vodnej záchrany a  WT výcvik v ČR a SR. Počas minuloročnej sezóny sme spolu absolvovali množstvo pracovných skúšok a za jeho výsledky by sa nemusel hanbiť ani starší skúsený jedinec - ŠSVP I. cena, KZVP 1x I. cena, 1x II. cena, JSR 2x I. cena, 1x CACT, Klubový víťaz, KPZR II. cena. Nadobudnuté skúsenosti a zručnosti si overil cez túto zimu v poľovnej praxi. Nemôžem byť viac pyšná na nášho malého Lorda. Som neskutočne vďačná jeho chovateľke, že nám ho zverila do starostlivosti. 

 

Kontaktný formulár

* - povinné položky
Šteniatka
Šteniatka
Šteniatka
Šteniatka