Chovateľská stanica plemena zlatý retriever rodinného typu
Menu

Šteniatka

Začiatkom roka 2024 plánujeme posledný vrh našej sučky CH Golden Lyra My Joy. Vzhľadom na to, že z tohto vrhu u nás zostane jedna slečna, pripravujeme párenie so zaujímavým zahraničným rodokmeňom. Pri výbere ženícha vždy prihliadame na to, aby psík pochádzal tak ako naše sučky z výborných línií po stránke zdravotnej, exteriérovej aj pracovnej. Šteniatka golden retrievera budú k odberu koncom júna, začiatkom júla. Sú to jediné šteniatka, ktoré  v tomto roku budeme mať. Viac ich neplánujeme. V prípade, že máte záujem o predbežnú rezerváciu, môžete nás kontaktovať už teraz. Pre šteniatka hľadáme domov, kde budú na prvom mieste najmä milovaným spoločníkom. V prípade, že máte záujem o účasť na výstavách, alebo pracovných skúškach, môžete od nás očakávať plnú podporu v rámci chovateľského servisu. V prípade, že hľadáte psíka do koterca alebo na každoročné rozmnožovanie, vyhnite sa nám prosím oblúkom. Psíky sú členovia našej rodiny, milujeme ich a šteniatka odchovávame srdcom, pričom im dávame maximum lásky, starostlivosti, kvalitnú stravu a veľa času. Vyberáme majiteľov, ktorí to cítia rovnako ako my. V prípade záujmu nás kontaktujte, ideálne telefonicky 0905/909669. 

MATKA

Golden Lyra My Joy "Lyruška" - šampionka krásy Slovenska, čakateľka titulu interšampion.

DBK A/A, DLK-0/00, OCD ramien negatívne, genetické vyšetrenia: GR PRA 1, GR PRA2, prcd-PRA, GRMD, NCL - čisté, ICT-A - carrier

Lyruška so mňou úspešne absolvovala Jesenné skúšky retrieverov, vždy v prvej cene. Je to domáci maznák s veľmi dobrým nosom a chuťou k aportu. Lyruška sa narodila v našej chovateľskej stanici ako druhá generácia My Joy a má za sebou 2 veľmi vydarené vrhy, kde sa prejavila ako samostatná, vzorná a milujúca mama. Jej potomstvo sa teší výbornému zdraviu aj povahe. Lyruška má veľmli atraktívny rodokmeň, z maminej strane pracovne a zdravotne veľmi vydarenú líniu Dream Team a z ocovej strany exteriérovo veľmli úspešných predkov z Holandska, ale aj z Austrálie.

Vo výstavnom kruhu po nej uvidíte veľmi úspešnú sučku IRIS My Joy "Shelby", ktorá získala množstvo titulov doma aj v zahraničí, má niekoľko šampionátov a je čakateľkou titulu medzinárodný šampion krásy. Taktiež jej brat Ibbi My Joy je čakateľom titulu šampion krásy Slovenska. Vo výstavnom kruhu ste mohli nájsť aj Sandyho - HERALD My Joy a ďalších.

OTEC

Psíka veľmi radi predstavíme po potvrdení brezosti našej sučky.

 

Kontaktný formulár

* - povinné položky
Šteniatka
Šteniatka
Šteniatka
Šteniatka